O nás

Na mieste, kde zmĺknu spory, kde sa cítime bližší jeden k druhému, sme jednoducho vďační, že môžeme byť súčasťou jedinečnej a vzácnej slovenskej prírody.

Príbeh nášho penziónu sa začal pred pár rokmi. Sme mestskí ľudia a víkend čo víkend sme si uvedomovali, aké všedné sú naše dni bez pobytu v prírode. A tak sme začali hľadať špeciálne miesto v horách, ktoré by nám jednoducho vyrazilo dych. Na ubytovanie aj lokalitu sme mali celkom náročné kritériá. Prežiť svoje voľné dni v čistej prírode, blízko turistických chodníkov, iba „na skok“ od lyžiarskych centier Nízkych Tatier. Vedeli sme, že po športových aktivitách nám dobre padne relax v súkromí.
Po dlhom hľadaní sme natrafili na náš vysnívaný penzión v južnej časti horného Liptova. Zblížili sme sa s ním natoľko, že sme sa stali jeho majiteľmi. Každý deň v Penzióne Malužiná je neopakovateľný. Stačí iba otvoriť okno a naladiť všetky zmysly na frekvenciu pravej tatranskej flóry. Zobúdzať sa a zaspávať v objatí majestátnych ihličnatých lesov, ktoré si každé ročné obdobie spievajú svoju pieseň života.

Ako sa u nás páčilo našim hosťom

Bazén so slanou vodou Nízke Tatry

Simona s rodinou

5/5
Ďakujeme za krásny pobyt vo Vašom penzióne. Ak dovolenka v Nízkych Tatrách, tak jedine v Penzióne Malužiná.
Bazén so slanou vodou Nízke Tatry

Ľuboš s rodinou

5/5
Ahojte, tak na tento pobyt už nikdy nezabudneme. Tentokrát sme nič nerozbili 😃 a priniesli sme si od Vás jeden malý poklad, ktorý vám predstavíme o 8 mesiacov. Manželka hovorí, že máte asi zázračnú vodu v bazéne. 😃
Bazén so slanou vodou Nízke Tatry

Robo z pobytu „Oteckovia a deti“

5/5
Ďakujeme za perfektné ubytko. Vyhrievaný bazén so slanou vodou a sauna nemajú chybu.
Bazén so slanou vodou Nízke Tatry

Damiánko

5/5
Najlepšia dovolenka, z ktorej sa Damiánkovi nechce nikdy vrátiť domov.