Klub Malužinko

Keďže sami sme rodičia, premýšľali sme, ako by sme urobili radosť našim najmenším hosťom.
A preto sme založili detský klub Malužinko, v ktorom vaše detičky budú môcť dvakrát do roka súťažiť o Víkend od Malužinka.
Milé deti!
Ak ste sa práve vrátili z dovolenky v našom penzióne, istotne máte ešte čerstvo v pamäti váš najlepší zážitok.  Malužinko – malý veselý škriatok, ktorý žije v horách, je veľmi zvedavý na to, čo všetko deti v tatranskej prírode zažili. Malužinko nechodí do škôlky ani do školy a tak mu deti strašne chýbajú. Ale vždy sa veľmi poteší, ak mu niektoré dieťatko napíše. Ako na to?
Jednoznačne s maminou alebo ocinom.
  1. Napíš Malužinkovi na maluzinko@maluzina.sk ako sa voláš (tvoje krstné meno) a koľko máš rokov.
  2. Opíš svoj najlepší zážitok z tvojej dovolenky v penzióne Malužiná, ak ešte nevieš písať, rodičia ti istotne pomôžu.
  3. Škriatok Malužinko si pozorne každú správu od detí prečíta. Všetky zážitky potom prepíše do veľkej škriatkovskej knihy a spolu s ostatnými vílami a škriatkami náhodne vyberú jedno z detičiek, ktoré pre seba a svoju rodinu vyhrá víkend v penzióne Malužiná pre 4 osoby.
  4. Hor sa do písania 🙂
Jesenné vyhodnotenie  bude 30 septembra 2021 (ak ste boli na pobyte v Penzióne Malužiná v období od 30. marca 2021 do 29. Septembra 2021, prihlášky do súťaže posielajte najneskôr do 29. Septembra 2021)
Jarné vyhodnotenie bude 31. marca 2022 (ak ste boli na pobyte v Penzióne Malužiná v období od 30 septembra 2021 do 30 marca 2022, prihlášky do súťaže posielajte najneskôr do 30. Marca 2022)
Výsledky žrebovania budú zverejnené na našej webstránke. (Zverejníme iba krstné meno výhercu, vek a jeho zážitok z dovolenky.) Svojim prihlásením do súťaže súhlasíte so zverejnením týchto údajov na našej webstránke a sociálnych sieťach. Výhercu budeme kontaktovať formou emailu, ktorý uvedú jeho rodičia v prihláške do súťaže. Tým deťom, ktoré nevyhrajú víkendový pobyt, Malužinko pošle poštou malé prekvapenie. Nezabudnite preto v prihláške do súťaže uviesť svoju poštovú adresu.